SAFRANBOLU YENİ KONAK OTEL

Konağımız, gezilip görülecek tarihi çarşının tam kalbinde konuşlanmış geleneksel bir türk evidir. 12 odalı konağımız, odalarında özel ve geniş hacimli tuvalet ve banyo, 82 ekran Led TV, ısıtma ve soğutma yapabilen klima, fön makinesi, çalışma masası, 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma özelliklerine sahiptir. Ücretsiz açık ve kapalı olmak üzere otoparkımız mevcuttur.

Tarihi çarşının eşsiz panaromik manzarasını bahçemiz ve odalarımızdan görmeniz mümkündür. Kahvaltı ürün gruplarımız organik ürünler ile eşsiz manzaralı bahçemizde servis edilmektedir. Otobüsle gelen misafirlerimizin otogardan konağımıza transferleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Yeni Konak, Türkiye’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’ne ilk giren değerlerinden biri olan Safranbolu'nun eşsiz tarihi merkezinde sizleri bekliyor.

KONAĞIMIZDA,

12 Otantik Oda

Sizi her mevsimde rahat ettirecek tam donanımlı 12 otantik oda.

Her Odada Klima

Merkezi ısıtmaya ek olarak tüm odalarımızda ısıtma ve soğutma yapabilen klimalar mevcuttur.

Wi-Fi

Otelimizin açık ve kapalı alanlarında ücretsiz kablosuz internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Merkezi Konum

Otelimiz Safranbolu Tarihi Çarşısının merkezinde yer almaktadır.

%100 Memnuniyet

tripadvisor© Mükemmellik Sertifikası ve Booking.com© Guest Review Awards sahibiyiz.

Ücretsiz Servis

Otobüsle gelen misafirlerimizin otogardan konağımıza transferleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Galeri

Doğal Lezzetler


Kahvaltı ürün gruplarımız organik ürünler ile eşsiz manzaralı bahçemizde servis edilmektedir.


Bir yandan Safranbolu'nun yüzyıllardır değişmeyen eşsiz güzelliğini izlerken bir yandan da organik ürünlerden oluşan kahvaltımızla güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Safranbolu'nun en güzel yerinde bir Safranbolu Evi. Yeni Konak, Safranbolu tarihi çarşısının tam kalbinde bir konak oteldir. Tarihi çarşının eşsiz panaromik manzarasını bahçemiz ve odalarımızdan görülmektedir. Odalarında geniş hacimli banyo ve tuvalet, ısıtma ve soğutma yapabilen klima, 82 ekran LedTV, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma ve çalışma masası bulunmaktadır. Ücretsiz açık ve kapalı otoparkımız mevcuttur.

SafranNET © 2020